Priştine Universum Üniversitesi Mimarlık Bölümü Geçiş Şartları

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Bölümü Geçiş Şartları

Türkiye’den gelen önemli Türk akademisyenlerden yurt dışında eğitim almak, lisansınızı tamamlamak ve bunları yaparken herhangi bir sınava girmeden, stres yaşamadan ve taban puan almak zorunda kalmadan okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Çok merak edilen sorulardan biri Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Bölümü Geçiş Şartları ile ilgilidir. Bu konuya açıklık getirirken öncelikle herhangi bir şart olmadığını söylemek gerekiyor. Geçiş yapabilmek için sadece 2 yıllık ön lisans diplomanızla başvuru yapmanız yeterli. Onun dışında sizden herhangi bir sınav, dil yeterliliği yahut puan istenmiyor. Üniversitenin yıllık öğrenim bedeli ise Türkiye’deki devlet üniversitelerine ödenen harçların yanında son derece cüzi bir rakam olan 2500 Euro’dur. Bugün yurt dışında okumayı bırakın, ülkemizde bile pek çok üniversite bu rakamın kat kat üstünde ücretler almakta üstelik sınavsız ve puansız öğrenci almamaktadır.

Dikey geçiş için kendinizi sıkıntıya sokmanıza gerek yok. Çok düşük yıllık rakamlara hemen eğitim almaya başlayabilir ve Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Bölümü Geçiş Şartları sizi zorlamadığı için lisans diploması sahibi olabilirsiniz. Mezuniyet belgesi veya MYO diploması vermeniz dışında bir de transkriptinizi sunmanız tüm gerekli kayıt işlemleri için yeterli olacaktır. Bu konuda detaylı bilgiyi, Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi’nin yetkilendirdiği tek muktedir kuruluş olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları ile görüşerek alabilir, dahası hemen kayıt yaptırabilirsiniz. Avrupa’da mimarlık okumak, geleceğinizi uluslararası platformlarda şekillendirmek, Türkiye’den mezun olan öğrencilere fark atmak için siz de hemen web sitemizi ziyaret edebilir,Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Bölümü Geçiş Şartları ile alakalı bilgi alabilir ve öğrenim görmekte olan öğrencilerle sohbet edebilirsiniz.

Facebook adreslerimizden veya sosyal medyadan Türk eğitmenlere, öğrencilere ulaşarak da sorularınıza yanıt bulabilir, merakınızı giderebilirsiniz. Her türlü modern imkanın sunulduğu üniversitede yabancı öğrencilerle tanışarak yabancı dilinizi de geliştireceksiniz. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Mimarlık Bölümü Geçiş Şartları sadece 2500 Euro senelik ücret ve ön lisans diplomasından ibaret olduğundan sınava girmeden hayallerinize geçiş yapabilirsiniz. Geleceğinizi iyi bir mimar olarak konumlandırmak, kariyerinize Avrupa’da başlamak için bu eşsiz fırsatı değerlendirmenizi öneriyoruz. Daha fazla bilgi ve kayıt için Eurostar merkezlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!