Priştine Universum Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları

İki yıllık üniversitede okuyorsunuz ve hayaliniz dört yıllığa tamamlamak ve İç Mimar olmak. O halde sizlere Dgs sınavına girmeden hemen 3.sınıftan başlayarak İç Mimarlık eğitimi alabileceğinizi ve herhangi bir taban puana gerek kalmadan dikey geçiş yapabileceğinizi söyleyelim. Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları olmadığı için sınavsız, puansız dikey geçiş fırsatından yararlanabilir, Uluslararası bir üniversitede eğitim alma şansını elde edebilirsiniz. İngilizce de dahil olmak üzere herhangi bir dil sınavında yeterlilik almak zorunda da değilsiniz. Zira alacağınız eğitimlerin tamamı %100 Türkçe olacağı için dil problemi de yaşamayacaksınız. Yurt dışında bugüne kadar binlerce öğrencinin eğitim almasında katkı sağlamış olan Eurostar ve Point Yurt dışı eğitim kurumları sayesinde sizler de tüm yıl boyunca kayıt büroları aracılığı ile başvurunuzu yapabilir, 20 yıllık deneyimlerin güvencesinde lisans eğitiminize yıllık 2500 Euro ödeyerek hemen başlayabilirsiniz.

Ülkemizdeki devlet üniversitelerinin harçlarından daha düşük ve özel üniversitelerle kıyaslandığında çok ucuz olan 2500 Euro’ya Avrupa’da eğitim alabilir, iki yıllık üniversite eğitiminizi Dgs, yabancı dil veya taban puan derdi olmadan, sadece Avrupa kredi transfer sistemiyle kredilerinizi tamamlayarak lisans eğitimine çevirebilirsiniz. Ülkemizde geçerli olan diplomanızla isterseniz Avrupa’nın pek çok ülkesinde de çalışma olanağı bulabilirsiniz. Türkiye’den giden akademisyenleri, yurt dışında haklı üne sahip pek çok araştırma görevlisi ile siz de hayallerinizi hemen Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları olmadan gerçeğe dönüştürün ve İç Mimar olarak çalışma hayatına atılmak için bu fırsatı değerlendirin.

Geleceğinize ve eğitiminize kendiniz yön vermek, Ukrayna‘da çok sayda yabancı öğrenciyle beraber okuyarak deneyim elde etmek, en az vakıf üniversiteleri kadar kaliteli bir öğrenim görmek artık zor değil. Bütçenizi sarsmadan, hem Avrupa’nın en gözde ve yükselen ülkelerinden birinde okuyacak, hem de Harkov İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi İç Mimarlık Dikey Geçiş Taban Puanları olmadan kolayca dikey geçiş yapabileceksiniz. Ana dilinizde eğitim almak için başvurularınızı Eurostar Yurt dışı Eğitim bürolarına uğrayarak yapabilir, aynı zamanda sizden önce bu bölümlere dikey geçiş yapmış öğrencilerle konuşmak, üniversite ve şehir hakkında bilgi almak için Facebook ve sosyal medya üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler Şunlardır.

MYO Diploması veya Mezuniyet Belgesi, MYO Transkripti, İkametgah ve Pasaport

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!